İdeal Mimarlık

http://idealmimarlik.com/hizmetler/truss-fuar-standi

Truss Fuar Standı

Truss Fuar Standları Model ve Çeşitleri Kiralama

Boyut açısından farklı özelliklere sahip truss fuar standları model ve çeşitleri sık şekilde tercih edilmektedir. Truss sistemde kolon ve kirişler son derece fonksiyonel bir alan yaratır. Sistemin tanınabilir olması, popülerlik mesajı vermesi bakımından önemlidir. Sökülüp çıkarılabilir yapıda olduğu için kolay değişiklik yapma imkanı verir. Sadece alüminyum malzeme için düşünülmemelidir. Aydınlatma sistemi ürün ve hizmeti öne çıkaran niteliktedir.

Fuar alanlarındaki truss fuar standları model ve çeşitleri sağlıklı bir reklam alanı oluşturmak için idealdir. Sağlam bir zemin içerisinde tanıtım süreci gerçekleşir.

Söz konusu standlar oldukça modern, şık ve çok fonksiyonel olmaları nedeniyle bir çok organizasyon için talep görür ve tercih edilirler. Truss kafes sistem standlar büyük organizasyonların vazgeçilmezidir. Televizyon programları, konserler ve benzeri bir çok etkinlikte kullanılır. Çok sıklık ile talep görmesinin nedeni yarattığı büyüklük algısıdır. Bu yarattığı büyüklük algısına ve şaşaya rağmen oldukça kolay kurulumu vardır. İmalatında kullanılan malzemeler çok hafif dokulu malzeme olduğundan dolayı, taşınabilirliği, kurulumu oldukça basittir. Bu nedenle de çok tercih edilir.


Filtre :


© Copyright 2009-2024 | İdeal Mimarlık - All Rights.

Yakuplu Mah. 65 Sk. No:35 K.2, D:.5, 34524 Beylikdüzü / İstanbul - TÜRKİYE

Hızlı İletişim : +90 212 428 01 52 | Whatsapp +90 533 404 88 89 | E-mail : info@idealmimarlik.com

Sayfa Başı